Varlı Grup Su Arıtma Sistemleri |

İnsanların sağlığını düşünmeyi ve bu anlamda onlara en iyiyi sunmayı en büyük sosyal sorumluluğumuz olarak görürüz. Su, bildiğiniz gibi insan sağlığı açısından en temel hayat kaynaklarından biridir. Ülkemizde ve dünya ‘da sınırlı olan temiz içme ve kullanma suyu konusunda en iyi hizmeti vermek gelecekte bugünden daha önemli olacaktır. Biz bu inançla bugünden geleceği görüyor ve o güne hazırlıyoruz.

VİZYONUMUZ:

Belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak yaratan, değer katan ve geniş çerçevedeki bu paydaşlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayan örnek bir kuruluş olmak. Büyüyen Türkiye su arıtma cihazları pazarında en kaliteli ve en sağlam cihazları sunarak, tüketiciyi koruyan ve memnun eden marka olarak yerimizi almak ve lider marka haline gelmek.

MİSYONUMUZ:

Müşteri memnuniyeti bizim açımızdan sürekli gelişmenin, kaliteyi sunmanın kaçınılmaz çıktılarından biridir. Amacımız bu nedenden ötürü koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. , biliyoruz ki elde edeceğimiz müşteri memnuniyeti aynı zamanda bizi geleceğe taşıyacak ve pazarda sürekliliğimizi sağlayacak güçtür.

MOTİVASYON:

Motivasyonumuzu her daim yüksek tutarız. Kendimize yüksek standartta hedefler koyarız. Doğru işi yapmaya yöneliriz ve elimizden geldiğince verimli çalışırız. Paydaşlarımızın içerisinde yüksek performansın farkında oluruz ve yüksek performanslı ekipler kurarız. Motivasyonumuzun performansa dönüşeceğini biliriz. Performans yaratırken özellikle değer katmaya, bilinçli olarak öncelik veririz. İşimize değer katmanın öneminin farkındayız ve bunu destekleyici ortamlar hazırlarız.

MÜŞTERİ ODAKLI DUYARLILIK:

Müşteri memnuniyeti aynı zamanda satış sonrasında müşterilerinin ve tüketicinin yanında olmak anlamını taşır. Bizim açımızdan ürünümüze olan sorumluluğumuz, ürünümüz bir eve girdikten sonra ’da devam eder. Kurumumuzu bu neden ürününü bir kere satıp ondan sonra müşterisine sırt çeviren bir hizmet anlayışı kesinlikle reddeder ve her türlü tüketici geri bildirimine duyarlı davranır. Müşteri odaklı bakış acımız nedeni ile müşterilerimizi etkin bir şekilde dinleriz. Onlarla em pati karar, onları anlarız tüm bu işleyiş sonucunda müşterilerimize hızlı çözümler sunarız. Bu yaklaşımımızdan ötürü ürünlerimizin nitelik, ambalaj, stil ve çevre sağlığı açısından rakiplerinin ürünlerine göre üstün olması gerektiği bakış açısına sahibiz.

hakkimizda